Retea cabinete

ID-uri de contact profesori logopezi

 

CENTRUL LOGOPEDIC INTERȘCOLAR JUDEȚEAN BACĂU

LISTA CABINETELOR LOGOPEDICE DIN JUDEȚUL BACĂU

AN ȘCOLAR 2020 – 2021

NR. CRT CENTRUL LOGOPEDIC INTERȘCOLAR CABINET/ ADRESA PROFESOR LOGOPED
care deservește cabinetul
1 CENTRUL LOGOPEDIC INTERȘCOLAR BACĂU Cabinet logopedic (1) C.N. Pedagogic „Ștefan cel Mare”, Str. Spiru Haret, Nr. 6 Marcu Elena
Cabinet logopedic (2) C.N. Pedagogic „Ștefan cel Mare”, Str. Spiru Haret, Nr. 6 Parascan Iulia Andreea
Chirica Andreia
Cabinet logopedic principal Şcoala Gimnazială „Doctor Alexandru Şafran”, Str. Henri Coandă, nr. 1, Bacău Chirica Andreia
Cabinet logopedic Şcoala Gimnazială „ Alexandru Ioan Cuza”, Str. Oituz, nr. 14, Bacău Petrea Maria Ramona
Cabinet logopedic Colegiul Tehnic de Comunicatii „Nicolae Vasilescu Karpen”, Str. Mioriţei, nr. 76. Bacău Paraschiv Emilia
Cabinet logopedic Şcoala Gimnazială „Nicolae Iorga”-nivel preșcolar, Str. Bicaz, nr. 3, Bacău Nastac Alexandra
Cabinet logopedic Școala Gimnazială „Spiru Haret”, Str. Vasile Alecsandri, nr. 14, Bacău Hongu Maria
Cabinet logopedic Şcoala Gimnazială „Georgeta Mircea Cancicov, Str. Prieteniei, nr.73. Bacău Roşu Alina
Cabinet logopedic flotant Şcoala Gimnazială „Nicu Enea”, Str. Calea Romanului, nr. 144 Roşu Alina
2 CENTRUL LOGOPEDIC INTERȘCOLAR TÂRGU OCNA Cabinet Logopedic Interşcolar Gradiniţa cu Program Normal „Floare de colţ”, Str. Oituz, nr. 1, Târgu Ocna Stoicescu Irina Gabriela
3 CENTRUL LOGOPEDIC INTERȘCOLAR ONEȘTI Centrul Logopedic Interşcolar (1) Liceul Tehnologic Oneşti , str. Aurora, nr. 2 Frigură Ana-Maria
Cabinet logopedic flotant Şcoala „George Călinescu” corp B, Bulevardul Republicii, nr. 45, Oneşti Frigură Ana-Maria
Centrul Logopedic Interşcolar (2) Liceul Tehnologic Oneşti , str. Aurora, nr. 2 Pavăl Adriana
4 CENTRUL LOGOPEDIC INTERȘCOLAR MOINEȘTI Cabinet Logopedic Interşcolar Gradiniţa cu Program Normal „Pinochio”, Str. Schelei nr. 1 Moineşti Enea Andra Cristiana
Cabinet Logopedic flotant Interşcolar Gradiniţa cu Program Normal „Cheița de aur”, Str. Avântului, nr.4 A, Moinești Enea Andra Cristiana
5 CENTRUL LOGOPEDIC INTERȘCOLAR BUHUȘI Cabinet logopedic interşcolar Gradiniţa cu Program Normal, Nr. 6, Str. Bradului nr. 84, Buhuşi Chelariu Marinela
6 CENTRUL LOGOPEDIC INTERȘCOLAR COMĂNEȘTI Cabinet logopedic Şcoala Gimnazială „ Ciprian Porumbescu”, Str. Republicii, nr. 86, Comăneşti Purcaru Ioana

CENTRUL LOGOPEDIC INTERŞCOLAR JUDEŢEAN BACĂU

TABEL NOMINAL CU UNITĂȚILE DIN SECTORUL DE DEPISTARE
AN ȘCOLAR 2020 – 2021

 

CLI Bacău – Sector cabinet 1 

Prof. logoped Marcu Elena

 

CLI Bacău – Sector cabinet

Ş.G. ,,G.M.Cancicov”

Prof. logoped Roșu Alina

CLI Bacău – Sector cabinet

C.T.C. ,,N.V. Karpen”

Prof. logoped Paraschiv Emilia

1. Colegiul Naţional Pedagogic ,,Ştefan cel Mare” Bacău (nivel preşcolar şi primar)

 

2. Şcoala Gimnazială ,,Miron Costin” Bacău

2.1. Grădiniţa cu Program Prelungit nr. 23 Bacău ( structură  a Şcolii Gimnaziale ,,Miron Costin” Bacău)

3. Liceul Tehnologic „Dumitru Mangeron” Bacău – Şcoala Gimnazială „Ion Luca” Bacău (nivel preşcolar si primar)                                               3.1. Grădiniţa cu Program Prelungit Letea Bacău (structură a Liceului Tehnologic „Dumitru Mangeron”)

 

1.     Şcoala Gimnazială ,,Mihai Drăgan” Bacău (nivel primar)

1.1. Şcoala Gimnazială ,,Georgeta Mircea Cancicov” ( nivel preşcolar şi primar, structură  a Şcolii Gimnaziale ,,Mihai Drăgan” Bacău)

1.2. Grădiniţa cu Program Prelungit ,,Rază de soare” Bacău (structură  a Şcolii Gimnaziale ,,Mihai Drăgan” Bacău)                                                             1.3. Şcoala Gimnazială  Nr. 9  (structură  a Şcolii Gimnaziale ,,Mihai Drăgan” Bacău)                                 1.4. Grădiniţa cu Program Normal Nr. 9 ( structură  a Şcolii Gimnaziale ,,Mihai Drăgan” Bacău)

2.     Școala Gimnazială „Nicu Enea” Bacău (nivel preşcolar şi primar)

2.1. Grădiniţa cu Program Normal Nr. 25 (structură  a Şcolii Gimnaziale ,,Nicu Enea” Bacău)

3.     Liceul Tehnologic ,,Petru Rareş” (nivel primar)

1.     Colegiul  Tehnic de Comunicații  ,,Nicolae Vasilescu Karpen” Bacău (nivel primar și preșcolar)

2.      Școala Gimnazială ,,Ion Creangă” Bacău (nivel primar)

2.1. Grădinița cu program prelungit ,,Lizuca” Bacău (structură a Școlii Gimnaziale ,,Ion Creangă” Bacău)

3.     Școala Gimnazială ,,Mihail Sadoveanu” Bacău (nivel primar)

3.1. Grădinița cu program prelungit ,,Crai nou” Bacău (structură a Școlii Gimnaziale ,,Mihail Sadoveanu” Bacău)

3.2. Grădiniţa cu Program Prelungit nr. 29 (structură a Școlii Gimnaziale ,,Mihail Sadoveanu” Bacău)

CLI Bacău – Sector cabinet 2 

Prof. logoped Parascan Iulia Andreea

 

CLI Bacău – Sector cabinet

Școala Gimnazială ,,Spiru Haret” Prof. logoped Hongu Maria

 

CLI Bacău – Sector cabinet  

Ş.G. ,,Al. I. Cuza”

Prof. logoped Petrea Maria-Ramona 

 1. Şcoala Gimnazială „Alecu Russo” Bacău (nivel preşcolar şi primar)

1.1. Grădiniţa cu Program Prelungit nr. 27 Bacău (structură a Şcolii Gimnaziale „Alecu Russo”)

1.2. Grădiniţa cu Program Prelungit nr. 30 Bacău (structură a Şcolii Gimnaziale „Alecu Russo”)

2. Şcoala Gimnazială „George Bacovia” Bacău (nivel preșcolar și primar)

2.1. Grădiniţa cu Program Prelungit nr. 28 Bacău (structură a Şcolii Gimnaziale „George Bacovia)

3. Şcoala Gimnazială „Alexandru cel Bun” Bacău (nivel primar)

3.1. Grădiniţa cu Program Prelungit nr. 17 Bacău (structură a Şcolii Gimnaziale ,,Alexandru cel Bun” Bacău)

1. Școala Gimnazială ,,Spiru Haret” Bacău (nivel preșcolar și primar)

2. Școala Gimnazială ,,Constantin Platon” Bacău (nivel primar)

2.1. Grădinița cu program normal „Violeta” Bacău (structură a Școlii Gimnaziale ,,C. Platon” Bacău)

2.2. Grădinița cu program prelungit Nr 33 Bacău (structură a Școlii Gimnaziale ,,C.Platon” Bacău)

3. Colegiul Național de Artă „George Apostu” Bacău (nivel primar)

3.1. Grădinița cu program normal „Spiru Haret” Bacău (structură a Colegiului Naţional de Artă ,,G.Apostu”)

3.2. Grădiniţa cu program prelungit nr.12 Bacău (structură a Colegiului Naţional de Artă ,,G.Apostu”)

4. Liceul tehnologic ,,Angel Saligny” Bacău (nivel preșcolar și primar).

1. Şcoala Gimnazială ,,Alexandru Ioan Cuza” Bacău (nivel primar)

1.1.Grădiniţa cu Program Prelungit nr. 18 Bacău (structură a  Şcolii Gimnaziale ,,Alexandru Ioan Cuza” Bacău)

1.2. Grădiniţa cu Program Normal nr. 26 Bacău (structură a  Şcolii Gimnaziale ,,Alexandru Ioan Cuza” Bacău)

2. Colegiul Naţional ,,Ferdinand I” Bacău (nivel primar)

3. Grădiniţa cu Program Săptămânal ,,Agricola” Bacău

 

 

CLI Bacău – Sector  cabinet

Ş.G. ,,N. Iorga” – nivel preşcolar

Prof. logoped Năstac Alexandra

CLI Bacău – Sector  cabinet

Ş.G. ,,Dr. Al. Şafran”

Prof. logoped Chirica Andreia

CLI Târgu Ocna – Prof. logoped Stoicescu Irina-Gabriela

 

1. Şcoala Gimnazială Octavian Voicu” Bacău (nivel preşcolar şi primar)

1.1. Şcoala Primară Nr.1 Bacău (nivel preșcolar şi primar) – structură a  Şcolii Gimnaziale ,,Octavian Voicu” Bacău

1.2. Grădinița cu program normal nr. 34 Bacău  (structură a  Şcolii Gimnaziale ,,Octavian Voicu” Bacău)

2. Şcoala Gimnazială ,,Domniţa Maria” Bacău (nivel preşcolar şi primar)

3. Școala Gimnazială ,,Nicolae Iorga” Bacău (nivel preşcolar şi primar)

1. Şcoala Gimnazială Nr. 10 Bacău (nivel primar)

1.1. Grădinița cu program prelungit nr. 21 Bacău (structură a Școlii Gimnaziale Nr. 10 Bacău)

2. Şcoala Gimnazială „Dr. Alexandru Şafran” Bacău (nivel preșcolar și primar)

2.1. Grădinița cu program prelungit nr. 24 Bacău (structură a Școlii Gimnaziale „Dr. Alexandru Şafran” Bacău)

1. Școala Gimnazială Nr. 1 Târgu Ocna

1.1.Grădinița cu Program Prelungit „Piticot” Târgu Ocna (structură a Școlii Gimnaziale Nr. 1 Tg.Ocna)

2. Școala Gimnazială nr.2 Târgu Ocna

2.1. Grădinița cu Program Normal „Floare de colț” Târgu Ocna (structură a Școlii Gimnaziale nr. 2 Tg.Ocna)

2.2. Grădinița cu Program Normal Nr. 3 bis Târgu Ocna (structură a Școlii Gimnaziale nr. 2 Tg.Ocna)

2.3. Școala Gimnazială nr. 3 Târgu Ocna (nivel preșcolar și primar / structură a Școlii Gimnaziale nr.2  Tg.Ocna)

CLI Onești – Sector 1

Prof. logoped Frigură Ana Maria

CLI Onești – Sector 2

Prof. logoped Pavăl Adriana

CLI Comănești

Prof. Purcaru Ioana

1.  Școala Gimnazială  ,,George Călinescu’’ Onești (nivel preșcolar și nivel primar)

1.1. Grădinița cu program normal nr.11 Oneşti – structură a Ş.G ,,George Călinescu”

2. Școala Gimnazială Nr. 1 Onești  (nivel primar)

2.1. Grădinița cu program prelungit nr.10 – structură a Ş.G.Nr. 1

2.2. Grădinița cu program prelungit ,,Năzdrăvanii” Oneşti – structură a Șc. Gimnaziale Nr. 1

3. Colegiul Sportiv ,,Nadia Comăneci” Onești (nivel primar)

3.1. Grădinița cu program prelungit nr.12 Oneşti – structură a Colegiului Sportiv ,,Nadia Comăneci”

3.2. Grădinița cu program prelungit nr.14 Oneşti – structură a  Colegiului Sportiv ,,Nadia Comăneci”

 

1. Şcoala Gimnazială „Emil Racoviţă” Oneşti (nivel primar)

1.1. Grădiniţa cu Program Prelungit  „Magnolia” Oneşti (structură a Ş. G „Emil Racoviţă”)

2. Şcoala Gimnazială „Sfântul Voievod Ștefan cel Mare” Oneşti (nivel preșcolar și primar )

2.1. Grădiniţa cu Program Normal nr. 3 Oneşti (structură a Ş.G „Sfântul Voievod Ștefan cel Mare”)

3. Şcoala Gimnazială „Ghiţă Mocanu” Oneşti (nivel primar)

3.1. Grădiniţa cu Program Prelungit nr. 9 Oneşti (structură a Ş.G „Ghiţă Mocanu”)

 

 

1. Școala Gimnazială „Ciprian Porumbescu” Comănești (nivel preșcolar și primar)

1.1. Școala Primară Nr. 6 (nivel preșcolar și primar – structură a Școlii Gimnaziale „Ciprian Porumbescu” Comănești)

1.2. Grădinița cu Program Prelungit „Crai Nou” Comăneşti (structură a Școlii Gimnaziale „Ciprian Porumbescu” Comănești)

2. Școala Gimnazială „Liviu Rebreanu” Comănești (nivel preșcolar și primar);

2.1. Școala Gimnazială Nr. 4 Comănești (nivel preșcolar și primar – structură a Școlii Gimnaziale „Liviu Rebreanu” Comănești)

2.2. Grădinița cu Program Prelungit „Dumbrava Minunată” Comăneşti (structură a Școlii Gimnaziale „Liviu Rebreanu” Comănești)

3. Școala Gimnazială „Costachi S. Ciocan” Comănești (nivel primar);

3.1.Școala Primară Nr. 5 Biss, Comănești (nivel preșcolar și primar – structură a Școlii Gimnaziale „Costachi S. Ciocan”, Comănești)

3.2. Grădinița cu Program Normal Nr. 5 Comănești (structură a Școlii Gimnaziale „Costachi S Ciocan”, Comănești)

4. Școala Gimnazială „Dimitrie Ghica” Comănești (nivel preșcolar și primar, structură a Colegiului Tehnic „Dimitrie Ghika” Comănești).

CLI Buhuși

Prof. logoped Chelariu Marinela

CLI Moinești

Prof. logoped Enea Andra-Cristiana

1. Școala Gimnazială ,,Mihail Andrei” Buhuşi (nivel preşcolar şi primar)

1.1. Școala Gimnazială Buhuşi (nivel preşcolar şi primar,  structură a Școlii Gimnaziale ,,Mihail Andrei” Buhuşi)

1.2. Grădiniţa cu Program Normal nr.3 Buhuşi  (structură a Școlii Gimnaziale ,,Mihail Andrei” Buhuşi)

2. Școala Gimnazială ,,Ștefan cel  Mare” Buhuşi (nivel preşcolar şi primar)

2.1. Școala Gimnazială nr. 2 Buhuşi (nivel primar, structură a Școlii Gimnaziale ,,Ștefan cel  Mare” Buhuşi)

2.2. Grădiniţa cu Program Prelungit nr. 1 Buhuşi  (structură a Școlii Gimnaziale ,,Ștefan cel  Mare” Buhuşi)

3. Școala Gimnazială ,,Mihai Eminescu” Buhuşi (nivel primar)

3.1.Grădiniţa cu Program Normal nr. 6 Buhuşi  (structură a Școlii Gimnaziale ,,Mihai Eminescu” Buhuşi)

1. Școala Gimnazială ,,George Enescu” Moineşti (nivel preșcolar și  primar)

2. Școala Gimnazială ,,Ștefan Luchian” Moineşti (nivel primar)

2.1. Grădiniţa cu Program Prelungit ,,Ion Creangă”  (structură  a Școlii Gimnaziale ,,Ștefan Luchian” Moineşti)

2.2. Grădiniţa cu Program Normal ,,Ghiocel” (structură a Școlii Gimnaziale ,,Ștefan Luchian” Moineşti)

3. Școala Gimnazială ,,Tristan Tzara” Moineşti (nivel preșcolar și primar)

4. Școala Gimnazială ,,Alexandru Sever” Moineşti (nivel preșcolar și primar)